Uniek grijpersysteem
Het babylock grijpersysteem is gebaseerd op industriële machines en is daarom bijzonder robuust. Dankzij de mechanische precisie is betrouwbare steekvorming altijd gegarandeerd. Het hoogtepunt: alles wat door de grijper past, kan worden genaaid. Dit biedt volledig nieuwe perspectieven voor allerlei soorten draadspel.
Innovatieve inrijgsystemen
De Euphoria heeft een innovatief luchtinrijgsysteem. Met het ExtraordinAir-systeem rijgt een compressor, die met één druk op de knop wordt geactiveerd, de grijperdraad betrouwbaar en snel in. Het heeft ook een ingenieuze mechanische naaldinrijger, waardoor de draden in slechts drie eenvoudige stappen in het juiste oog terechtkomen. Beide systemen zorgen ervoor dat het inrijgen van de Euphoria kinderspel is. Selecteer gewoon de gewenste draad, breng deze in, druk op de bijbehorende knop en de draad wordt automatisch ingeregen.
Betrouwbare steekbeveiliging
Het hele naaiproject staat of valt vaak met de steekbetrouwbaarheid van een coversteekmachine, omdat deze afwerknaad vaak de laatste stap is van de afwerking. Onze coversteekmachines staan bekend om hun betrouwbaarheid en zijn niet alleen perfect voor het afwerken van naden. Babylockmachines nodigen u ook uit om te experimenteren met decoratieve garens in de grijper en zo zelfs de eenvoudigste stoffen te verfraaien met decoratieve naden.
Nauwkeurig differentieel transport
Het uiterlijk van de genaaide delen kan aanzienlijk worden geoptimaliseerd met behulp van het differentieel transport. Ongewenste rimpels, plooien en uitlopende en golvende naden kunnen eenvoudig worden voorkomen, omdat het differentieel transport voor een optimaal stoftransport zorgt. Door gebruik van de instelmogelijkheden van het differentieel transport kan ook juist een speciaal gewenst resultaat behaald worden. Zoals fantasierijke rimpel- of golf effecten.
Zijdelingse persvoetlichting & kniehevel
Een andere handige functie van de Babylock Euphoria is de aan de zijkant gemonteerde voetheffer. Dit betekent dat de voet gemakkelijk met de rechterhand aan de voorkant omhoog en omlaag kan worden gebracht. Dit optimaliseert niet alleen het werkgebied. Het betekent ook dat je je naaiproject altijd goed in het zicht en onder controle hebt. Als alternatief kun je ook de kniehevel gebruiken. Hierdoor heb je beide handen vrij om de stof veilig te geleiden, omdat de naaivoet met de knie omhoog of omlaag wordt gebracht. De naaimachine heeft ook een extra hoge, tweetraps voethevel van maximaal 8 mm. Hierdoor passen zelfs dikkere lagen stof tussen de naaivoet en de transporteur.
© 2026 www.niessennaaimachines.nl - Powered by Shoppagina.nl